Michael Palmer - Lék na život

Vyprodáno

Doktor Brian Holbrook byl profesionální fotbalista, ale jeho hvězdnou kariéru ukončilo vážné zranění kolene. Tyto problémy ho donutily brát léky proti bolesti, na které si později vytvořil závislost. Tímto přišel o licenci lékaře a také o svoji rodinu.
Brian dostává svoji druhou šanci, kdy mu je vrácena licence, za ne zrovna snadných podmínek, a začne pracovat ve vyhlášeném kardiocentru bostonské nemocnice White Memorial. V této nemocnici, mimo jiné, probíhá výzkum a testování léku Vasclearu, který by měl představovat revoluci ohledně léčby srdečních onemocnění, jež v Americe představují hlavní příčinu úmrtí.
Brianův otec, Jack, trpí velmi vážnou srdeční chorobou. Brianovi se podaří zařadit otce do testování léku, ale Jackovi lék nepomůže a zemře. Brian se domníval, že jeho otec patří mezi to malé procento pacientů, jimž lék nepomůže.
Zvláštní okolnosti ho však donutí více prostudovat testování tohoto léku. V tom se mu však snaží někdo zabránit a Brian začne bojovat o svůj život s ruskou mafií. 

50,00 Kč