David Nicholls - Us

David Nicholls přináší vtip a inteligenci, které zdobily jeho bestseller podle New York Times , One Day , do podmanivě lidského, obratně vtipného románu o tom, co drží manželství a rodiny pohromadě - a co se stane a co se o sobě dozvíme, když všechno hrozí pádem. odděleně.

Douglas Petersen je možná mírný, ale za jeho rezervovaností se skrývá smysl pro humor, který navzdory všem předpokladům svádí krásnou Connie na druhé rande. . . a nakonec do manželství. Nyní, téměř tři desetiletí poté, co jejich vztah poprvé rozkvetl v Londýně, žijí víceméně šťastně na předměstí se svým náladovým sedmnáctiletým synem Albiem. Pak mu Connie řekne, že si myslí, že se chce rozvést.

Načasování nemohlo být horší. V naději, že podpoří umělecké zájmy svého syna, naplánovala Connie měsíční turné po evropských metropolích, šanci zažít největší umělecká díla světa jako rodina, a nemůže se přinutit to zrušit. A možná, že pokračovat v původním plánu je stejně nejlepší? Douglas je soukromě přesvědčen, že tento přelomový výlet obnoví romantiku v manželství a možná mu dokonce pomůže navázat pouto s Albiem.

150,00 Kč