E. L. James - Fifty Shades Freed

"Christiane, jsem tvůj od té doby, co jsem řekl ano." Popošla jsem dopředu a vzala jeho milovanou tvář do dlaní. "Jsem tvůj. Vždycky budu tvůj, můj manželi. Myslím, že máš na sobě příliš mnoho oblečení."

Když se mimozemská studentka Anastasia Steeleová poprvé setkala s motivovaným a oslnivým mladým podnikatelem Christianem Greyem, vyvolalo to smyslnou aféru, která oběma nenávratně změnila život. Šokovaná, zaujatá a nakonec odpuzovaná Christianovým jedinečným erotickým vkusem Ana vyžaduje hlubší závazek. Christian, rozhodnutý si ji nechat, souhlasí.

Nyní mají Ana a Christian všechno - lásku, vášeň, intimitu, bohatství a svět možností pro svou budoucnost. Ale Ana ví, že milovat jejích Padesát odstínů nebude snadné a že být spolu bude představovat výzvy, které by ani jeden z nich nečekal. Ana se musí nějak naučit sdílet Christianův bohatý životní styl, aniž by obětovala svou vlastní identitu. A Christian musí překonat své nutkání ovládat, když zápasí s démony trýznivé minulosti.

Právě když se zdá, že jejich síla společně zastíní jakoukoli překážku, neštěstí, zloba a osud se spojí, aby se Aniny nejhlubší obavy proměnily ve skutečnost.

100,00 Kč