Potomci Luny - Jana Zamrzlová

V paranormální romanci české autorky se obyčejná dívka ocitá uprostřed války mezi upíry a vlčími kříženci, jejichž vůdcem je beznadějně okouzlena...
Anna dosud žila obyčejný život, ale setkání s Damienem zcela změnilo její budoucnost a vtáhlo ji do světa, o jehož existenci neměla ani tušení.
Do světa nesmrtelných, kde už po stovky let zuří válka mezi upíry a rodem kříženců - upírů, v jejichž žilách koluje vlčí krev, potlačuje veškeré slabosti jejich předků a činí z nich mnohem nebezpečnější soupeře, než se čistokrevným upírům zamlouvá.
Matheus, krutý a bezohledný král upírů, udělá cokoliv, aby Damiena - vůdce kříženců, donutil sklonit se pod jeho nadvládou. Využije Annu jako prostředek k dosažení svého cíle, Damien se však vydírat nenechá.
Zatímco oba rody zbrojí do největší bitvy za poslední desetiletí, poznává Anna, uvězněná v Matheusově sídle, Gabriela.
Upíra, který ji unesl, a v jehož přítomnosti jí běhá mráz po zádech.
S pomocí nečekaného spojence je Anna o kousek blíže svobodě, ale cesta k ní je trnitá, dlážděná smrtí a bolestí a den za dnem stále více rudne prolitou krví. V okamžicích, kdy je zrada jen otázkou ceny a z lovců se stávají lovení, však není čas truchlit nad ztrátou blízkých.
Přesto stále existuje naděje, že kromě vlastních životů zachrání i mnohé další.
Pokud se jim ovšem podaří uspět...

150,00 Kč